1 Ocak 1994’te doğdum. Lise eğitimimi TES-İŞ Adapazarı Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü mezunuyum. 2008’den bu yana ciddi olarak fotoğraf ve videoyla ilgileniyorum. Belgesel fotoğraf, gezi ve doğa fotoğrafı alanlarındaki fotoğraflarımla ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller kazandım. İyi derecede İngilizce biliyorum.

Ödüller

1
DERECE

İlk 3’e giren veya jüri özel ödülü, mansiyon alan fotoğraflarım

1
SERGİLEME ÖDÜLÜ
1
TOPLAM

Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda ödül kazanan fotoğraflarım

  • 2018, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) ''Isparta Çiçek Açıyor'' Turizm Temalı Ulusal Fotoğraf Yarışması (DL) "Lavanta Diyarı Isparta" BİRİNCİLİK
  • 2010, DASK DOGAY (Doğada Görüntü Avcılığı Yarışması) Makro Kategorisi BİRİNCİLİK
  • 2012, OKAN Üniversitesi Liselerarası Yarışmalar Fotoğraf BİRİNCİLİK
  • 2013, Art Nicomedia “İzmit’in Tarihi Yerleri” Fotoğraf Yarışması BİRİNCİLİK
  • 2014, Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek “Şehir ve Yaşam” 2. Fotoğraf Yarışması İKİNCİLİK
  • 2016, Kocaeli Üniversitesi 1. Fotoğraf Yarışması İKİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK
  • 2016, Karamürsel Belediyesi Fotoğraf Yarışması ÜÇÜNCÜLÜK
  • 2013, MESKİ (Mersin Su ve kanalizasyon İdaresi) “Su ve Yaşam” Fotoğraf Yarışması MANSİYON
  • 2014, Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması Serbest Kategori AOF ÖZEL ÖDÜLÜ
  • 2016, Çukurova Üniversitesi 3. Üniversiteler Arası Serbest Konulu Fotoğraf Yarışması SİLLE SANAT SARAYI ÖZEL ÖDÜLÜ
  • 2007, Fotoğraf Dergisi “Haydi Çocuklar Fotoğraf Çekelim” Fotoğraf Yarışması JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
  • 2018, 7 Yıldızlı Kent Başiskele Fotoğraf Yarışması JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
  • 2019, SATSO Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Fotoğraf Yarışması MANSİYON ÖDÜLÜ
  • 2009, İBB (istanbul Büyükşehir Belediyesi “En Güzel 100 Lale” Fotoğraf Yarışması SERGİLEME 
  • 2010, 2. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2010 , DASK DOGAY (Doğada Görüntü Avcılığı Yarışması) Makro Kategorisi SERGİLEME
  • 2011, 33. FIAP Gençlik Bienali SERGİLEME
  • 2011, DASK DOGAY (Doğada Görüntü Avcılığı Yarışması) Makro Kategorisi SERGİLEME
  • 2011, Adapazarı Belediyesi Adapazarı’nda Yaşam Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2011, 3. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2011, Adapazarı Belediyesi “Hüsnü Gürsel Anısına” Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2011, İFSAK Genç Fotoğrafçılar Festivali SERGİLEME
  • 2011, İBB (istanbul Büyükşehir Belediyesi “En Güzel 50 Lale” Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2011, SASKİ (Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi) “Sakarya’da Su ve Su Yapıları” Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2012, 4. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2013, CER (Community of European Railways) Photo Contest SERGİLEME
  • 2013, 5. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması 2 SERGİLEME
  • 2013, Gölcük Belediyesi 5. Ulusal Fotoğraf Yarışması “Gölcükte Bir Nefes” Kategorisi SERGİLEME
  • 2013, 2. Mustafakemalpaşa Suuçtu Fotomaratonu 2 SERGİLEME
  • 2013, Sakarya Büyükşehir Belediyesi “Aile Bağları” Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2014, İzmir Göztepe Rotary Kulübü “Kadın: Yaşamın Kaynağı” 1. Uluslararası Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2014, MESKİ (Mersin Su ve kanalizasyon İdaresi) Uluslararası “Su ve Yaşam” Fotoğraf Yarışması SERGİLEME 
  • 2015, 7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2018, AKSARAY BELEDİYESİ 4. Geleneksel Ulusal Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2018 Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması (Dijital) Şifalı Bitkiler 2 adet SERGİLEME
  • 2016, Kocaeli Üniversitesi 1. Fotoğraf Yarışması 2 adet SERGİLEME
  • 2016, Kartepe Belediyesi 3.Ulusal Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2015, Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Fotoğraf Sanatı Kurumu Derneği (FSK) Fotoğraf Yarışması SERGİLEME
  • 2018, 7 Yıldızlı Kent Başiskele Fotoğraf Yarışması 2 adet SERGİLEME
  • 2019, SATSO Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Fotoğraf Yarışması 3 adet SERGİLEME
Photography Prints